Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové výfuky DVR v českém MX !!!Na českých MX tratích se můžete v letošní sezoně setkávat s novými výfukovými systémy DVR. Byť se jedná o zcela nový výrobek, jeho výrobce má s výfuky již dlouholeté zkušenosti, což je zárukou vysoké kvality a taky funkčnosti těchto výfukových systému. Po ročním testování jsou vyfuky DVR vyráběny zatím v menších seriích a mezi prvními, kteří budou tyty výfuky na svých motocyklech používat je i mistr republiky třídy Open Martin Žerava (na fotce jeho Honda), dále Martin Kohút a Josef Kulhavý.Specifikace pro mx:
- svod je vyroben z tenkostěných trubek 1 mm slitin nerez, titan, chrom-molybden a následně ohýbané
- tlumič výfuku se nabízí ve dvou verzích. Prvné vezze je 100% carbon, který je vyráběn ve Francii (tento výrobce dodává své výrobky např. do F1, MotoGP a NASA). Druhá verze je z titanu.
- váha kompletního výfukového systému se pohybuje na hranici 2000g!
- cena kompletního výfukového systému na většinu motocyklů (koncovka včetně svodu) je 12.000Kč bez DPH v obou verzích (karbon i titan).
- cena kompletního výfukového systému na Hondu CRF 450 K9 (delší svod) je 12.900Kč bez DPH v obou verzích (karbon i titan).

Naše firma má tu čest být jedním ze dvou distributorů těchto výfukových systému. V případě zájmu se tedy můžete obrátit na níže uvedený kontakt:
GT ALARM CZ | Aleš Drlík - tel. 777 699 907 | e-mail: info@gtmotocross.cz